DÁRKOVÝ POUKAZ

Dárkový poukaz je ideálním dárkem v případě, že nevíte, jaký druh masáže by obdarovaný preferoval. Můžete zakoupit dárkové poukazy na libovolnou masáž dle platného ceníku v délce 30, 45, 60, 90 nebo 120 minut přímo v našem Salonu Diossa na Hrubého 11 v Brně po předchozí telefonické domluvě.

 

Platnost dárkového poukazu je vždy 6 měsíců.

Udělat někomu radost, jak prosté to může být! Stačí jen vědět, co obdarovaný nejvíce potřebuje a jaká věc by ho skutečně potěšila. Dárek může být i zážitkem, let balonem nebo projížďka ve formuli najdeme v nabídce mnoha webových portálů přinášejících nevšední akce. Máte přepracovaného kolegu v práci? Je vaše životní partnerka unavená a působí, jako by neměla dost životní energie? Chtěli byste darovat rodičům něco skutečně originálního? Pak se nabízí dárkový poukaz na profesionální masáž. Termín si už obdarovaný snadno domluví, stačí pak jen zavolat…

Odbourání únavy nejen pro kancelářské profese

V práci neustále jen sedíte nebo namáháte jednostranně nějakou část těla? Masáž přijde vhod i těm, kteří jsou často v pohybu a rádi by si jen dopřáli trochu odpočinku. Jde také o vhodnou prevenci proti bolesti zad nebo krční páteře, masírování prospěje jak po fyzické, tak i duševní stránce. Navodit pocit pohody sice dokáže i pravidelný pohyb, ale pokud jej podpoříte i masáží – třeba za pomoci voňavých éterických olejů nebo medu – neuděláte chybu. Dopřejte svým blízkým zajímavý dárek, jímž dáte najevo, že zdraví je na prvním místě!

Uvolnění a pohoda, to jsou dvě důležité věci, jichž se nám v životě někdy nedostává – a které do vás kvalitní masáž napumpuje plnými doušky. Proč potom nedopřát příjemný zážitek na masážním stole i někomu, koho máte nadevše rádi? Migrény, bolavá záda, ale i nespavost nebo únava, s tím vším si dokáže poradit zkušený masážní terapeut. Masáž znamená prokrvení celého těla, vhodnou prevenci civilizačních onemocnění a také potěšení z odpočinku. Každodenní shon v práci je nám sice v patách, ale s masáží z našich životů na hodinku odchází. Tedy, sečteno a podtrženo, k narozeninám, jmeninám nebo i pod vánoční jedličku – dárkový poukaz s masáží je hezkým dárkem, co potěší a podpoří zdraví!