PROJEKTY

Zde naleznete potřebné Informace k projektům.

Rok 2021 je rokem pro Klárku!

Můj život se díky vám od základu proměnil a jsem vám za to velmi vděčná. Denně se s vámi setkávám na masážích u mě ve studiu na Křenové nebo u vás doma, rozvíjíme diskuse na různá témata, sdílíme svá tajemství. Vy mi pomáháte růst a já vám pomáhám překonat nervová vypětí, stres, chronickou únavu a zvýšit vaši celkovou pohodu. Mohli jste se na „vlastní kůži“ přesvědčit, že práce maséra dokáže značně přispět k obnově a zlepšení kvality vašeho života.
Moje nejmladší klientka má pouhé 2 měsíce a nejmoudřejší 80 let. Celkový počet registrovaných klientů přesáhl tisíc. Mám promasírováno 800m2 lidských těl deseti různých národností. Avšak to teď není tolik podstatné.
Ráda bych vám totiž představila svou malou klientku – šestiletou holčičku Klárku. Zcela mě uchvátila její výdrž, ochota na sobě pracovat, její cílevědomost a silný duch. Je výjimečná! Již šestým rokem spolu s týmem lékařů a rodiči bojuje se vzácnou chorobou – spastickou triparézou a hypotonii (dětskou mozkovou obrnou). Nemoc se projevuje sníženou pohyblivostí rukou a nohou a současně i zvýšeným svalovým napětím, což má za následek pocit ztuhlosti a bolestivosti.
Klárka nutně potřebuje rehabilitaci, aby s čelenkou a v překrásných šatech došla na královský ples po svých!
Rok 2021 je rokem pro Klárku! Spolu jsme skvělý tým a společně ji dokážeme pomoci. Proto v průběhu celého tohoto roku 50Kč z každé masáže věnuji na účet Klárce.
Nepotřebujete masáž? Nevadí, můžete se s Klárčinou maminkou
Kateřina Dvoržaková Kalivodová
spojit přímo nebo anonymně přispět jakoukoli finanční částkou na účet Nadačního Fondu Helpínek 2201235032/2010 (variabilní symbol 1852018).
„In per tuts, tuts per in“ – „Jeden za všechny, všichni za jednoho“!

masáž zdarma pro:

– dětí s autismem
– děti s Downovým syndromem
– děti s mozkovou obrnou