Anticelulitidní masáž

Anticelulitidní masáž

Je to problém, s kterým bojuje prakticky každý. Bohužel, cesta k ideální pleti je dlouhá a nestačí jen změnit jídelníček nebo pravidelně cvičit. Důležité je být co nejvíce komplexní, a pokud vás trápí už na první pohled výrazná celulitida, připravte se, že než budou patrné změny, nějakou dobu si určitě ještě počkáte. Což ovšem neznamená, že se máte vzdávat a smířit se s tím, že vaše pleť bude připomínat hrubý povrch tropického ovoce. 60 nebo 90 minut na masážním stole vás povzbudí nejen na duši, ale především pak potěší i vaši pokožku. Ta pak bude hladká a vláčná, podobně jako u malých dětí! 😊

Celulitida rozhodně není jen kosmetický problém

Snad každý ji někdy měl, trápí muže i ženy, všechny věkové skupiny. Celulitida souvisí s nevhodným životním stylem, kdy je tělo zanesené toxickými látkami a výživa tkání vázne. Anticelulitidní masáž dokáže působit do hloubky a zaměřuje se hlavně na problematické partie, a to nejen vnitřní stranu stehen a hýžďové svalstvo. Jemná masáž olejem, v němž je obsažen ozon, prospěje hned dvakrát. Šikovné ruce masérky prohřejí tkáň a ozon vypne kůži, vyhladí jemné žilky, napomůže k ještě efektivnější regeneraci. Poté, co bude masáž u konce, vyhraďte si ještě chvilku času (přibližně půl hodiny) na anticelulitidní zábal, v němž jsou obsaženy látky, které se postarají o výživu pokožky. Zjednodušeně řečeno, díky teplu se pak ozon lépe vstřebá.

Je pravdou, že celulitida úzce souvisí s lymfatickým systémem. Ten, zvláště pokud je zanedbáván, nemusí pracovat dostatečně – a pokud čištění tělních tekutin neprobíhá tak, jak by mělo, škodliviny se ukládají v tkáních. Celulitida vzniká, když je metabolismus tuků neefektivní a lymfatický systém nedokáže vyloučit toxické látky. Ruku v ruce s tím jde často i horší činnost jater, které jsou společně s ledvinami velmi důležitým detoxikačním orgánem.

Rozpuštění tukových buněk, hloubková regenerace pleti

Je jasné, že celulitida není problémem, který by byl vlastně jen povrchový – a dal se tedy odstranit poměrně brzy. Naopak, tzv. „pomerančová kůže“ souvisí s podkožním metabolismem a poměrně hluboko uloženými tukovými vrstvami. Správná anticelulitidní masáž si klade za cíl tyto drobné tukové polštářky narušit a rozpustit. Samozřejmě, tento proces nastartujete i pravidelným pohybem, cvičením nebo alespoň procházkami v parku, ale proč si nedopřát příjemnou masáž, se kterou se budete cítit lépe na těle i na duši?

Anticelulitidní masáž zlepší krevní oběh, umožní lepší vstřebávání tuku a je velmi úspěšná i ve zdánlivě nekonečném boji proti striím. Jde o metodu, která je skutečnou prevencí proti kožním problémům, masírují se hlavně dolní končetiny a oblast hýždí, tedy místa na těle, která jsou celulitidou zpravidla nejvíce zasažena. Pokud budete tuto masáž podstupovat pravidelně, zlepšení bude viditelné už na první pohled – a je jasné, že se „pomerančová kůže“ jen tak nevrátí. Zdravý životní styl není jen fráze, patří k němu nejen pohyb a změna jídelníčku, ale také další věci, mezi nimi i poctivá masáž, která výborně nastartuje i metabolismus. A tím pádem pak i urychlí spalování tukových zásob, což je zajímavé nejen tehdy, když chcete zhubnout do plavek.

 60 minut 
Anticelulitidní masáž800 Kč 
Hodnocení
5/5