Klasická česká masáž

Klasická masáž

Regenerace celého těla, zrychlení látkové výměny, lepší prokrvení, doslova a do písmene očistný program pro tělo. Při klasické masáži potěšíte i kloubní aparát, odpočinete si po náročném dnu v zaměstnání. Masér se vám plně přizpůsobí a pozornost bude věnovat hlavně partiím, které vám dělají největší starosti. Máte po celém dnu v kanceláři ztuhlá záda? Nevadí, nechejte se hýčkat šikovnými dlaněmi, únava bude rázem tatam…

Dobře investovaný čas a příjemné uvolnění

Je ideální jako prevence, ale pomůže i při revma nebo bolestech svalů. Klasická masáž je tu vždy, když si chcete odpočinout a načerpat nové síly. Dochází k proudění energií, které posilují a omlazují tělo i ducha – podobné věci zná asijské léčitelství už tisíce let a dnešní doba tak vlastně jen objevuje dávno zapomenuté. Bolesti kostí, onemocnění krevního oběhu, ale také rekonvalescence po náročné operaci, ve všech těchto případech pomáhají klasické masáže k lepšímu pocitu ze sebe sama.

Nebojte se ani aromaterapie, právě spojení šikovně prováděných hmatů a přírodní vůně navodí dobrou náladu. Stačí se pohodlně položit na masážní lavici a nechat se unášet na vlnách příjemných pocitů. Vždyť zkušený masér ví, co vám prospěje. Nabídne pomocnou ruku v každé životní situaci, stačí jen, když nebudete spěchat a poznáte, že ty nejlepší věci přicházejí velmi pomalu. Nakonec, v základní verzi vás bude tato masáž stát jen pouhou hodinu vašeho času, v té rozšířené se pak připravte na devadesát minut plných uvolnění od všedních starostí a bolesti zad.

Ztuhlé svaly a klouby už nebudou problém

Klasická masáž znamená regeneraci svalů díky podpoře jejich prokrvení, pokud míváte často pocit ztuhlé šíje nebo trpíte bolestmi zad, je bezesporu určena právě vám! Tento druh masáže se nejčastěji věnuje právě oblasti zad a šíje, ale není to vždy nutností a pravidlem. Když masér pozná, že vám to pomůže, bude masírovat až směrem k hýžďovému svalstvu nebo se zaměří na hrudník a oblast břicha.

Jde o jednu z nejstarších masážních technik používaných v evropském prostředí, klasické masáži se někdy také říká „Švédská masáž“. Napomůže lepšímu zotavení po prodělání vážných chorob, kdy se rány budou lépe hojit, ale uleví i unaveným svalům. Pozitivně působí i na dýchání, většina z nás totiž dýchá rychle a povrchně, přitom bychom se měli nadechovat a vydechovat úplně opačně – už jen kvůli tomu, abychom dodali tělu dostatek kyslíku. Víte, že těch nádechů bude za den minimálně dvacet tisíc? Užijte si každý z nich, na masážním stole se snažte dýchat pomalu a zhluboka, nasávejte atmosféru a vychutnávejte si pohodu, při které nemusíte dělat vlastně vůbec nic…

Posilujte imunitu, nikdy není pozdě začít

Na masáž můžete přijít v každém ročním období, ať už chcete rozehnat všudypřítomný stres nebo si dopřát nevšední odpoledne a nechat se trochu hýčkat. Nezapomínejte, že důležitý je hlavně pitný režim a také nechoďte do masážního salonu s nachlazením – teplotu i chřipku raději vyležte doma, stejně tak není vhodné nechat se masírovat bezprostředně po obědě nebo večeři. Je totiž důležité, abyste si svou klasickou masáž co nejvíce užili. Regenerujte tělo, posilujte imunitu a odbourávejte stres pod rukama zkušené masérky, která vás bude doslova rozmazlovat!

 30 minut45 minut60 minut90 minut 
Klasická česká masáž450,- Kč600,- Kč800,- Kč1200,- Kč 
      
Hodnocení
5/5